2017-2018 mokslo metų uždarymas

Sekmadienį mokykloje užbaigėm 2017-2018 mokslo metus. Šie metai buvo įspūdingi užsiėmimų gausa, vaikų įsitraukimu į užsiėmimus bei užklasiniais užsiėmimais. Apie visus šiuos užsiėmimus dar rašysime ir, ko gero ne kartą.

Šventė buvo ir trims mūsų mokyklą baigiantiems mokiniams: Bernardui, Kajui ir Lukui. Visi bendrai pasidžiaugėme jų nueitu keliu bei paliktais prisiminimais mokyklos draugams bei mokytojams. Ir mes nesakome jiems viso gero, mes sakome jiems “iki greito…” Mokykla tuo neužsibaigia ir mes tikimės mes dar susitiksime.

Vieną šventės dalį skyrėme ir mūsų mokyklos ilgamečiams draugams – rėmėjams. Sveikinome į šventę atvykusius Dr. Rozaliją Šomkaitę, Kaizckų šeimo fondo vadovę Niujorke Neilą Baumilienę, “Atlantic Express” siuntų gabenimo įmonės atstovus. Mes juos ir vadiname draugais, nes mūsų bendri darbai neužsibaigia tik formaliu bendravimu ar tik finansine pagalba. Finansinė pagalba, kurią mes gauname yra didžiulė pagalba, suteikianti mums daugiau laisvės vykdant naujas mokymo programas ir pritaikant naujus mokymo metodys. Taip pat mes nuolat bendraujame, diskutuojame, generuojame idėjas ir bandome pritaikyti vaikų lietuviškam švietimui.

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei: mokytojams, tėvams, vaikams ir rėmėjams. Mes kiekvienas padarėm didžiulį indėlį mūsų mokyklai. Šiais metais mes tik dar labiau pakėlėme mokyklos kartelę ir su nekantrumu laukiame naujų mokslo metų.