Atlantic Express krepšinio stovykla

Šiandien užbaigėme 6 savaičių trukmės Atlantic Express krepšinio stovyklą, kurioje dalyvavo virš trisdešimt mokyklos vaikų. Tai jau tradicine tapusi kasmetinė krepšinio stovykla, kurioje vaikus krepšinio įgūdžių mokina mūsų nuolatiniais tapę treneriai John, Mantas ir Gytis. Kiekvieno jų patirtis yra įspūdingi, o kai turime visus juos kartu, stovyklos sėkmė garantuota. Džiaugiamės juo turėdami savo mokyklos draugų rate.

Vaikai ne tik žaidė krepšinį, tačiau buvo ruošiami fiziškai atlikdami krepšininkams taikomus pratimus ir žaisdami žaidimus. Stovyklos sėkmę vertiname pagal vaikų įsitraukimą, jų šypsenas, juoką nuaidėjus rungčių ar žaidimo pabaigos švilpukui, ar jų keliamu triukšmu rungčių metu.

Siuntų gabenimo įmonė Atlantic Express jau tapo nuolatine mūsų mokyklos rėmėja ir esame labai dėkingi už paramą surengiant krepšinio stovyklą. Esame dėkingi už Jūsų finansinę paramą rengiant krepšinio stovyklas ar vykdant kitas mūsų programas, už Jūsų moralinę paramą ir tikėjimą mūsų veikla.

Detaliau apie mūsų trenerius:

John Marshall
Buvęs 800m bėgikas. NCAA pirmos divizijos čempionas 800m. distancijoje. 1984 Los Angelo Olimpiados dalyvis. Buvęs lengvosios atletikos treneris Villanovos ir Seton Hall’o Universitetuose. Šiuo metu fizinio ir sveikatingumo mokytojas St. Anthony mokykloj, krepšinio treneris. John žaidė krepšinį vidurinėje mokykloje ir buvo pakviestas universitetų stipendijų pasiūlymu žaisti krepšinį, bet pasirinko lengvąją atletiką.
 
Mantas Armonas
Lankė Sabonio krepšinio mokyklą. Žaidė Wasatch Academy, NCAA D2 University of Bridgeport. Dirbo treneriu assistentu Borough of Manhattan Community College, trenerio Asistentu City College of NY, trenerio Asistentu College of Mount Saint Vincent’s.
 
Gytis Kavaliauskas.
Žaidė Aviation Highscool, NJCAA Kingsborough College. Dirbo treneriu stovykloje “One Dream Elite” Kinijoje. Ateity nori būti prefesionaliu treneriu. Žaidžia su Mantu vienoje komandoje už Geležinį Vilką